Referencje

Jak trudno współpracuje się z firmami informatycznymi – pewnie wiele osób tego doświadczyło.
Z pełnym szacunkiem informatycy to „szczególny rodzaj specjalistów”, zwłaszcza jeśli jest się zupełnym „przeciętniakiem komputerowym” ( i tak sobie tutaj dodałam). Z pełną odpowiedzialnością polecę wszystkim firmę EXPROMO. To nie tylko wspaniali Ludzie, ale i pełen profesjonalizm, proste i skuteczne rozwiązania a przede wszystkim solidność, terminowość i cierpliwość. Dziękuję bardzo.
UŚnieżków.pl

Nasza współpraca z Expromo zaczęła się w maju 2011. Pośród wielu firm w tej branży, postanowiliśmy wybrać właśnie tą, sugerując się głównie znakomitym portfolio. Nie mogliśmy lepiej trafić. Udana współpraca z Expromo to przede wszystkim łatwość komunikacji, mocne zaangażowanie w projekt i dobre zrozumienie naszej wizji. Wyjątkowa obsługa posprzedażowa jest warta zaznaczenia, ponieważ opracowane filmy instruktażowe rozwiały nasze wątpliwości w każdej kwestii obsługi www. Wszelkie drobne prośby z naszej strony już po wykonaniu www, wypełniane są błyskawicznie. Expromo to profesjonalna firma z pasją, którą zdecydowanie polecamy. Dziękujemy wam bardzo.
BawialniaElfik.pl

Składam serdecznie podziękowania za owocną współpracę w tworzeniu mojej strony marzeń J Pani Kasiu, Panie Michale…. Szkoda, że to już koniec ;)
Po raz pierwszy spotkałam się z takim profesjonalnym podejściem do klienta, z takim zaangażowaniem, z taką sympatią :) Na każde pytanie – natychmiastowa odpowiedź, na każdą prośbę – jej spełnienie. Jestem mega zadowolona, stroną zachwycają się już klienci :) Tak naprawdę to brak mi słów….
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że to jednak nie koniec naszej współpracy.
Magdalena Góranowska Kącik-Urody.pl

Z firmą EXPROMO współpracuję już jakiś czas. Jest to firma solidna, kompetentna, wywiązuje sie ze swoich obowiązków w terminie. Profesjonalne podejście oraz zastosowania informatyczne pozwoliły mi zwiększyć sprzedaż moich produktów w internecie. Firma EXPROMO to nie tylko firma „budująca strony” to także wysoko wyspecjalizowany, pełen kreatywności i pomysłowości personel co sprawia że projekty które tworzy są najwyższej jakości.
Adam Zawalisz

W imieniu swoim oraz firmy ART-GRAF chciałabym podziękować całemu zespołowi Expromo za profesjonalna współpracę – wykazane zaangażowanie, indywidualne podejście oraz kreatywność podczas realizacji projektu mojej strony www. Taka postawa świadczy o wysokich kompetencjach zawodowych, dlatego też pragnę zarekomendować firmę Expromo jako wiarygodnego i godnego polecenia partnera, świadczącego wysokiej jakości usługi w zakresie projektowania stron internetowych oraz budowy wizerunku firmy w internecie.
Renata Chmielewska ART-GRAF.waw.pl

Firma EXPROMO wykonująca szablon aukcji internetowych dla mojej firmy wykazała się ogromnym doświadczeniem w zakresie projektu graficznego, a także głęboką wiedzą na ten temat.
Pan Michał Kowalski (główny grafik z którym współpracowałam) jest osobą komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. Jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę, która powierzone zadania wykonuje systematycznie a jednocześnie dokładnie. Pan Michał potrafi pracować pod presją czasu (gonił nas nieubłaganie termin), sprawdza się w sytuacjach stresowych, kiedy trzeba działać szybko zachowując spokój.
Jako zleceniodawca miałam okazję obserwować efekty codziennej pracy firmy EXPROMO i z pełną odpowiedzialnością polecam zarówno firmę jak i pracownika. Z pewnością jakośc świadczonych usług przez firmę EXPROMO sprosta ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
W razie potrzeby jestem otwarta na dalsze szczegółowe pytania na temat firmy EXPROMO.
Ewa Ratajczak

Niniejszym rekomenduję firmę EXPROMO jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie projektowania i wykonywania stron internetowych oraz materiałów do druku. Z firmą EXPROMO współpracuję już od dłuższego czasu i wszelkie projekty zostały zrealizowane wedle moich oczekiwań z najwyższą dbałością o detale oraz estetykę. Pracownicy firmy EXPROMO służyli zawsze poradą telefoniczną jak również podczas osobistych spotkań mogłam liczyć na wsparcie i zasadne wskazówki. Wykonana strona została w cenie wypozycjonowana a efekty całokształtu pracy EXPROMO przynoszą
pozytywny zwrot w mojej działalności. Dziękuję firmie EXPROMO za stworzenie nowoczesnego wizerunku mojej firmy, wsparcie marketingowe i pomoc w zakresie planowania kolejnych kroków służących dalszemu rozwojowi. W przyszłości mam zamiar nadal korzystać z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę EXPROMO. Serdecznie polecam firmę EXPROMO wszystkim, którzy poszukują doświadczonego partnera do rozwijania działalności biznesowej.
Katarzyna Urbańska Dioryt.com.pl

Chciałbym polecić usługi firmy EXPROMO. Materiały firmowe zamówione przeze mnie zostały zaprojektowane oraz wykonane bardzo profesjonalnie. Świetne pomysły i indywidualne podejście do klienta uwzględniające wszystkie moje wymagania zaowocowały bardzo dobrym projektem. Szczególne podziękowania za fachowe i rzetelne podejście do wykonywanego projektu składam Panu Michałowi Kowalskiemu, z którym miałem przyjemność bezpośrednio współpracować. Z cała pewnością będę polecał usługi firmy EXPROMO.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wykonany projekt.
Z wyrazami szacunku
Piotr Lewkowicz Lewkowicz.com.pl

Z przyjemnością polecam usługi firmy EXPROMO. Wyrażam pełne zadowolenie ze współpracy z tą firmą. Praca nad naszą stroną przebiegała szybko i sprawnie, a pracownicy firmy EXPROMO stworzyli projekt całkowicie zgodny z moimi wyobrażeniami. EXPROMO to partner profesjonalny i rzetelny w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych. Usługi proponowane przez EXPROMO świadczone są na najwyższym poziomie zarówno pod względem technicznym jak i kreatywnym. Jestem pod wrażeniem pomysłowości i solidności w pracy firmy EXPROMO. Całości dopełnia sympatyczny, życzliwy kontakt. Z przekonaniem – jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem – POLECAM firmę EXPROMO.
Robert Malczuk

Z firmą EXPROMO rozpoczeliśmy współpracę w połowie ubiegłego roku. Początkowo naszym głownym zleceniem było przygotowanie projektu logo firmy, a krótko potem – strony internetowej, wizytówek oraz papieru firmowego. Firma EXPROMO wykazała się niezwykłą dokładnością w swym działaniu oraz bardzo konkretnym podjeściem do klienta. O wszelkich nowych projektach dowiadywaliśmy się kilka razy dziennie, co poskutkowało zamknięciem projektu w terminie około dwóch tygodni, dzięki czemu mogliśmy szybciej niż zaplanowaliśmy rozpocząc kampanię reklamową naszej firmy. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż cały ten proces przebiegał w miłej atmosferze z bardzo dobrym kontaktem z firmą. Z pewnością działania tej firmy przyczyniły się do sukcesu Studia Filmowego, które dzięki profesjonalnie zrobionych elementów reklamy/prezentacji firmy zyskało na prestiżu. Pełen profesjonalizm w podejmowanych usługach, duża wiedza i doświadczenie oraz przyjemne prowadzenie interesów z pewnością odzwierciedlają działania firmy EXPROMO. Z całą pewnością możemy polecić tę firmę innym przedsiębiorcom szukających dobrego partnera w projektowaniu swojego wizerunku na rynku poprzez tworzenie
podstawowych narzędzi reklamowych.
Piotr Modelski Studio-Modelski.pl

Firma EXPROMO wykonała na moje zlecenie projekt i wdrożenie strony internetowej dla mojej firmy RENOMA oraz komplet materiałów firmowych. Od początku firma służyła poradą i pomogła mi sprecyzować wizję strony wraz z jej szeroką funkcjonalnością. W rezultacie powstała efektowna i estetyczna strona która może stanowić rewolucję w mojej działalności. Posiada ona bowiem specjalnie kontruowany moduł do rejestracji pracowników z branży. Dzięki świetnym wynikom pozycjonowania osiągniętym w rekordowym czasie, strona ma szansę stworzyć wokół mojej firmy społeczność osób z branży. Chciałbym podkreślić gotowość pana Michała Kowalskiego do wszelkiej pomocy i porady, również osobistej.
Sławomir Strzępka Renoma.Szczecin.pl

Pan Michał Kowalski podczas całej naszej współpracy przy tworzeniu logo wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i terminowością. Jakikolwiek cień wątpliwości, czy niezadowolenia z mojej strony spotykał się zawsze z jego szybką reakcją i przedstawieniem nowych rozwiązań, aż do momentu uzyskania mojej pełnej satysfakcji. Waszą firmę z dużą przyjemnością będę polecała wszystkim znajomym, którzy będą potrzebowali fachowej i rzetelnej pomocy w zakresie tworzenia znaków graficznych, czy stron internetowych.
Serdecznie pozdrawiam cały zespół EXPROMO.
Nel Bogdanowicz

Pragniemy wyrazić zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą EXPROMO. Projekt prowadzony przez firmę w osobie Pana Michała Kowalskiego pt. Poznańskie Forum Internetowe spełnił wszelkie nasze oczekiwania, a także zadowolenie naszych klientów. Kontakt z firmą odbywał się w sposób poprawny, a korzystny stosunek jakość/cena sprawiał, że możemy dziś polecić działania tej firmy jako przedstawiającej usługi dla firm na bardzo dobrym poziomie realizacji.
Łukasz Naczas

Pragnę polecić firmę EXPROMO jako solidnego wykonawcę szablonów aukcji oraz sklepów internetowych. Firma ta stworzyła na moje zamówienie sklep internetowy. Wykonany system w jednej cenie zawiera sklep w języku polskim jak i angielskim. Na moje życzenie system został rozszerzony o dodatkowe funkcjonalności, które działają bez zarzutu. Otrzymałem komplet praktycznych wideokursów oraz z indywidualnymi kursami nagranymi specjalnie na moje potrzeby. Od strony graficznej zostały spełnione wszelkie moje oczekiwania. Z całokształtu prac jestem niezwykle zadowolony. Z pewnością korzystam w przyszłości z usług EXPROMO co i innym firmom serdecznie polecam.
Jacek Adamczyk

Chcialbym polecić usługi firmy EXPROMO, której działalność charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy z klientami oraz fachowością. Wszystkie prace realizowane podczas współpracy między firmą EURO-BUD oraz EXPROMO zostały wykonane terminowo, z najwyższą starannością, z zapewnieniem wysokiego poziomu obsługi. Strona odpowiada całkowicie moim wymaganiom estetycznym, tak samo logo, w które została opatrzona. Stwierdzam, że wybór firmy EXPROMO jako partnera EURO-BUD był trafny i pomógł mi w profesjonalny sposób przygotować stronę internetową. Dodatkowo pozycjonowanie przyniosło zaskakujące efekty już w pierwszych dniach po oddaniu strony do użytkowania.
Andrzej Gajc

Polityka prywatności
TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi po kliknięciu na link Polityka prywatności po prawej stronie. Jeśli nie zmienią Państwo ustawień swojej przeglądarki tak, aby je zablokować, pliki cookie będą zapisywane w przeglądarce na Państwa urządzeniu.

Polityka prywatności

Pliki cookie są niewielkimi plikami tekstowymi, które są wykorzystywane przez strony internetowe i zapisywane w pamięci Państwa urządzenia (np. komputera lub telefonu). Pliki te informują nas np. o tym, czy wcześniej odwiedzali Państwo naszą stronę internetową.

Standardowo pliki Cookie są wykorzystywane aby:

  • usprawnić działanie stron internetowych i dostarczyć bardziej spersonalizowaną treść,
  • uprościć działanie stron internetowych,
  • monitorować ruch na stronach internetowych, aby lepiej zoptymalizować stronę.
Wykorzystywane przez nas pliki cookie są bezpieczne i nie powodują żadnych zmian w oprogramowaniu na Państwa urządzeniach.

Podczas przeglądania naszych stron internetowych mogą Państwo zablokować lub usunąć pliki Google wykorzystując do tego ustawienia Państwa przeglądarki. W zależności od tego z jakiego urządzenia Państwo korzystają, metody konfiguracji plików cookie mogą się różnić i z reguły będą opisane w menu pomocy (lub instrukcji do obsługi urządzenia).

Informacje na temat zmian w plikach cookie w najpopularniejszych przeglądarkach znajdą Państwo poniżej:

Naciśnij aby zamknąć